Hity sierpnia w TaniaKsiazka.pl do -40%!

Szukacie lektury na lato? Sprawdźcie Hity sierpnia w TaniaKsiazka.pl! Jak każdego miesiąca przygotowaliśmy dla Was najchętniej kupowane przez czytelników książki w świetnych cenach. Rozchwytywane tytuły możecie złowić ze zniżką aż do -40%! Poniżej znajdziecie kilka propozycji na sierpniowe czytanie.

Hity sierpnia w TaniaKsiazka

Hity sierpnia w TaniaKsiazka.pl

Lonely Heart Mona KastenLonely Heart Mona Kasten

Rosie prowadzi własną audycję internetową. Gdy okazuje się, że będzie mogła przeprowadzić wywiad ze swoją ukochaną grupą Scarlet Luck, nie może uwierzyć we własne szczęście. Dziewczyna szczególną fascynacją i zainteresowaniem darzy Adama. O perkusiście grupy wiadomo niewiele, tajemnica kusi więc tym bardziej. Rosie wie jedynie tyle, że Adam od lat nie toleruje bycia dotykanym. Co się wydarzyło w jego przeszłości?

Link do książki: Lonely Heart >>

Nie ma tego złego Lauren Weisberger

Nie ma tego Złego Lauren Weisberger

Nowa książka autorki kultowego Diabeł ubiera się u Prady! Historia o solidarności kobiet i zemście przyrządzonej na zimno. Gratka dla fanów Wielkich kłamstewek.

Greenwich w stanie Connecticut to miasteczko jak z obrazka. Idealne trawniki i perfekcyjnie utrzymane domy na pierwszy rzut oka mogą zwieść obserwatora. W czterech ścianach domów kryją się jednak skrzętnie skrywane sekrety, które nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Karolina, Miriam i Emily mają dosyć życia pod dyktando innych. Biorą sprawy w swoje ręce… i będzie się działo. Zwłaszcza że wszystkie są wkurzone jak diabli!

Link do książki: Nie ma tego Złego >>

Współlokatorzy Beth O`LearyWspółlokatorzy Beth O`Leary

Humorystyczna opowieść o narodzinach uczucia między dwojgiem ludzi.

Tiffi jest redaktorką w podupadającym wydawnictwie. Po tym, jak zdradził ją chłopak, szuka nowego mieszkania – niestety ma mocno ograniczone fundusze.

Leon pracuje jako pielęgniarz w domu opieki. Potrzebuje pieniędzy, by pomóc swojemu niesłusznie skazanemu bratu. Aby je zebrać, nie tylko bierze nocne zmiany, ale postanawia też wynająć miejsce w swoim mieszkaniu. Sprawę komplikuje fakt, że z potencjalnym współlokatorem będzie musiał dzielić także własne łóżko.

Tiffi decyduje się zamieszkać z Leonem. Aby ułatwić sobie funkcjonowanie, współlokatorzy ustanawiają zasadę: muszą się mijać. Na początku taki układ wydaje się sprawdzać całkiem nieźle. Z czasem jednak sytuacja nieco się komplikuje.

Link do książki: Współlokatorzy >>

Hity sierpnia w TaniaKsiazka.pl

Więcej hitów sierpnia znajdziecie na naszej stronie POD TYM LINKIEM >>

Hity sierpnia 2022 w TaniaKsiazka

Zobacz także nasze poprzednie promocje i akcje:

Przeczytaj także