Otylia Jędrzejczak. Moja historia – autobiografia!

Otylia Jędrzejczak. Moja historia - kup na TaniaKsiazka.plOtylia Jędrzejczak. Moja historia to gorąca nowość, która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi literatury faktu i biografii. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele polskiej pływaczki, Otylii Jędrzejczak. Prezentowana dziś książka to niezwykle szczera biografia mistrzyni olimpijskiej, która zdradza w niej największe sekrety i tajemnice swojego życia i drogi na szczyt. A warto tutaj wspomnieć, że ta droga okupiona była wielkim cierpieniem, trudem i nierzadko bolesnymi porażkami. Jednak Otylia osiągnęła swój cel i cieszyła rodaków, kiedy zdobywała kolejne złote medale na Igrzyskach Olimpijskich. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej biografii? Sprawdźcie!

Otylia Jędrzejczak. Moja historia – wiele lat ciężkich treningów i gigantyczny sukces

Ogromne sukcesy i trud, który w nie włożyła pływaczka, to nie jedyne, o czym przeczytacie w tej książce. Ponieważ znajdziecie tu także bolesne wspomnienia wypadku, w którym tragicznie zginął brat Otylii Jędrzejczak. Autorka pokazuje czytelnikowi swoją mniej znaną, bardziej emocjonalną twarz. W związku z tym biografia obfituje we wspomnienia, które wzbogacone są rozbudowanym materiałem źródłowym. Ponieważ dzieli się z czytelnikami fragmentami swoich skrupulatnie prowadzonych dzienników. Pokazuje listy do brata oraz pisane przez lata wiersze. W książce znajdziecie nie tylko opis przeżyć, które towarzyszyły jej po wypadku, ale także historię walki z hejtem. Hejtem, który towarzyszył Otylii od początku kariery sportowej, a apogeum osiągnął w momencie, kiedy wystąpiła w jednym z programów rozrywkowych.

Jedno jest pewne. To szczera i bezkompromisowa opowieść o dążeniu do celu i upartej walce o własne marzenia. I o sukcesach, które, choć dawały satysfakcję, nie chroniły przed trudnościami losu. Jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika sportu, polskiego pływactwa i wszystkich, którzy interesują się nietuzinkowymi osobowościami.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Otylia Jędrzejczak. Moja historia jest już dostępna na rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom biografii! Kobieta, która na polu sportowym osiągnęła niemal wszystko, po zakończeniu kariery opisała swoje życie na kartach książki. Koniecznie sprawdźcie, co w niej zdradza!

Przeczytaj także