Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem

Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem - sprawdź na TaniaKsiazka.plOdetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem to poradnik, który idealnie sprawdzi się w nadchodzącym czasie. Ponieważ lato i wakacje sprzyjają rodzinnym wyjazdom i podróżom. I choć nadal obowiązuje nas reżim sanitarny, związany z koronawirusem, to przemieszczanie się obecnie jest już nieco łatwiejsze. Prezentowana dziś pozycja przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom poradników turystycznych, które różnią się od klasycznego formatu. Tym samym znajdziecie tu nie tylko miejsca warte odwiedzenia. Nie zabraknie tu również pożytecznych wskazówek i porad, które przydadzą się przy podróżowaniu z dzieckiem. Książka w sprzedaży pojawi się już 15 lipca 2020 roku i zainteresuje wszystkich rodziców.

Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem – kilka słów o poradniku

To pełen zachwycających zdjęć poradnik, w którym praktyczne wskazówki, dotyczące podróżowania z dziećmi, przeplatają się z opisami niezwykłych miejsc i inspirującymi opowieściami ich gospodarzy. Autorka odwiedza z synem jedne z najpiękniejszych agroturystyk i pensjonatów i hoteli w całej Polsce. Tym samym czytelnicy otrzymują poradnik, w którym przeczytają o polecanych miejscach na podróże z dziećmi. Znajdziecie tu również informacje, dotyczące tego, gdzie najlepiej zjeść i co w pobliżu z pewnością zainteresuje małych odkrywców. Dzięki temu spędzicie wartościowy czas z maluchami i zapewnicie im mnóstwo rozrywki. A sami naładujecie baterie i odpoczniecie.

Poradnik jest podzielony na pięć części. Jest i agroturystyka w rozdziale Las i łąki, są domki i apartamenty Nad morzem, klimatyczne noclegi w pobliżu Jeziora, domy gościnne W górach i w końcu Hotele, w których można odpocząć w pięknym i kameralnym otoczeniu. A do tego klimatyczne zdjęcia, przepełnione czułością i wrażliwością.

Autorka udowadnia, że podróżowanie z dzieckiem może przynieść wiele korzyści i wcale nie musi nieść za sobą wielogodzinnych, logistycznych przygotowań.

Przypominamy, że książka pt. Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem będzie dostępna w sprzedaży już od 15 lipca 2020 roku. Prezentowany dziś poradnik znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim rodzicom, którzy chcieliby wyruszyć w podróż ze swoimi pociechami. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także