Kolejny kryminał Marka Krajewskiego już niedługo w sprzedaży!

kryminał Marka KrajewskiegoOkazuje się, że wrzesień będzie niezwykle ciekawym i owocnym miesiącem dla wszystkich miłośników powieści kryminalnych w Polsce. Na książkowym rynku, 14 września tego roku, ukaże się najnowszy kryminał Marka Krajewskiego, którego tytuł nie jest jeszcze znany. Autor ma zamiar zdradzić nazwę dopiero 20 sierpnia na festiwalu Literacki Sopot.

Czego można spodziewać się po nowej pozycji tak wspaniałego autora? Z pewnością zaskakującej, mrocznej i tajemniczej fabuły przepełnionej akcją. Czy będzie to początek nowej, bestsellerowej serii? Miłośnicy Krajewskiego będą mieli okazję przekonać się już niedługo. Warto pamiętać, że nikt nie rodzi się niewinny… Czy uda się odkryć prawdziwe źródło niebezpieczeństwa? Kto tym razem straci życie? Czy uda się wskazać jednoznacznie mordercę i ofiarę? A może to wszystko jest spiskiem masonerii? W sumie… dlaczego miałoby wykluczyć się rytualne samobójstwo? Kim tym razem będzie bohater i czy uda mu się rozwiązać wszystkie zagadki?

Marek Krajewski uznawany jest za najmroczniejszy umysł polskiego kryminału. Jego książki przetłumaczono na 18 języków. Na koncie ma również sukces związany z serią o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, które stały się bestsellerami. Jest również laureatem Paszportu Polityki oraz wielu innych, znaczących nagród, m. in.: Nagrody Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną czy Nagrody Księgarzy „Witryna” za najlepszą książkę roku. Powieści Marka Krajewskiego można zaliczyć do kategorii czarnego kryminału z elementami horroru. Realia, w których osadza swoich bohaterów są dokładnie zarysowane pod względem topograficznym, jak również historycznym. Niezależnie, czy chodzi o czasy powojenne, czy przedwojenne.

Przypominamy, że książka w sprzedaży ukaże się 14 września bieżącego roku nakładem wydawnictwa Znak. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także