Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – recenzenci listopada

Jak to możliwe, że minął cały miesiąc? Przecież dopiero co poznaliśmy październikowych mistrzów recenzji, a już przed nami najlepsi recenzenci listopada? Czas leci nieubłaganie, ale doskonale wiem, że naszym czytelnikom nie przecieka przez palce! Doskonale go pożytkują, pochłaniając tony książek i zostawiając na naszej stronie opinie o przeczytanych lekturach. My wczytaliśmy się we wszystkie i dzięki temu możemy rozstrzygnąć nasz stały konkurs na recenzję miesiąca. Czy jesteś na liście zwycięzców?

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl Sprawdź >>

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

„Zaraz, zaraz… Jaki konkurs?” – pytasz. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy lub zaglądasz do nas czasem, ale przegapiłeś informacje o konkursie, już spieszę z wyjaśnieniem. Być może zechcesz wziąć w nim udział?

Chcąc zawalczyć o nagrody, przede wszystkim musisz mieć swoje unikalne konto użytkownika, czyli być zalogowany w serwisie TaniaKsiazka.pl. Jeśli już jesteś i korzystasz z naszej oferty, bardzo nas to cieszy! Po przeczytaniu książki odszukaj ją w naszej księgarni. Zjeżdżając w dół strony, znajdziesz miejsce, w którym możesz zostawić swoją ocenę i opinię na jej temat. I to już wszystko, naprawdę! Jeśli będzie ona dłuższa niż 600 znaków (ze spacjami), nie musisz robić nic więcej, ponieważ wszystkie dłuższe recenzje automatycznie kwalifikują się do naszego konkursu. I tylko takie oceniamy.

Warto się postarać, bo konkurs jest ogólnopolski. Codziennie trafia do nas wiele wypowiedzi pisemnych zostawianych przez Książkoholików odurzonych jeszcze klimatem dopiero co odłożonej książki. Spośród nich wybieramy aż 50 recenzentów!  W nagrodę, wysyłamy im unikalne kody na darmową dostawę paczki z naszej księgarni.  Fajnie, nie?

Idealne miejsce na własne zdanie o lekturze

Jeśli mieszkasz sam, albo nikt obok nie podziela Twojej czytelniczej pasji, możesz mieć problem, by podzielić się z innymi swoją fascynacją lub oburzeniem po przeczytaniu książki. Serwis TaniaKsiazka.pl daje Ci możliwość wyrażenia publicznie swojej opinii o fabule, stylu, tempie akcji i wszystkich tych elementach, które szczególnie zwróciły Twoją uwagę. I podzielić się emocjami, jakie autor w Tobie wyzwolił swoją historią.

Twoja rekomendacja może stać się dla kogoś inspiracją do kupna książki i zagłębienia się w świat, w którym Ty już postawiłeś swoją stopę. Kto wie, może szukając czegoś do czytania, sam skorzystasz z wypowiedzi i oceny innych?

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat konkursu na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl oraz zapoznać się z regulaminem, zajrzyj w to miejsce.

Recenzenci listopada – wyniki konkursu

Nie będę już nikogo dłużej trzymać w niepewności. Przedstawiam zwycięzców konkursu na recenzję miesiąca w TaniaKsiazka.pl w listopadzie:

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl Sprawdź >>

Przeczytaj także